epl.icm.edu.pl Forum Index epl.icm.edu.pl
Forum dyskusyjne o tematach związanych z e-Administracją i digitalizacją
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

dokument zbiorczy

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    epl.icm.edu.pl Forum Index -> Struktura metadanych 0.1
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jarwyp



Joined: 14 Mar 2005
Posts: 138
Location: ICM

PostPosted: Wed Apr 27, 2005 2:08 pm    Post subject: dokument zbiorczy Reply with quote

dokument łączący wszystkie sekcje w jedno.
Po ustaleniu struktury i formatowania przeniesione zostanie do tematu o zbiorczym dokumencie e-PL



e-PL-0.1-sekcje-20050427.sxw
 Description:
zbiorczy 2005-04-27

Download
 Filename:  e-PL-0.1-sekcje-20050427.sxw
 Filesize:  43.76 KB
 Downloaded:  1246 Time(s)

Back to top
View user's profile Send private message
jarwyp



Joined: 14 Mar 2005
Posts: 138
Location: ICM

PostPosted: Wed Apr 27, 2005 7:09 pm    Post subject: Nienawidzę OpenOffice Reply with quote

Nie daję sobie rady z niektórymi błędami - w szczególności numeracja list mi się sypie koszmarnie i jest to wina open office'a
Nie mam pomysłu czym to zastąpić.
Chciałbym pozostać przy czymś wolno dostępnym, ale już nie mam pomysłu. Problemy oczywiście znikają jak używam pojedynczego dokumentu a nie dokumentu z sekcjami, które włączam w dokument główny. Pewnie na tym się skończy. Póki co ciągnę sekcje, bo pozwala mi to na uporządkowanie innych spraw, ale potem będę musiał coś wymyśleć.
Back to top
View user's profile Send private message
kschmidt
Site Admin


Joined: 20 Mar 2005
Posts: 153
Location: NDAP

PostPosted: Thu Apr 28, 2005 7:24 am    Post subject: Re: Nienawidzę OpenOffice Reply with quote

jarwyp wrote:
Problemy oczywiście znikają jak używam pojedynczego dokumentu a nie dokumentu z sekcjami, które włączam w dokument główny. Pewnie na tym się skończy

Otóż to. Poczekaj ze 2 godzinki od teraz: zrobię dokument całości narzędziem Microsofta (punktowanie się nie rozlatuje i odległości między akapitami też nie) Potem zapamiętam go w RTF-ie. Uzyję jak najmniej styli formatowania itp.
Powinno być dobrze. Odtąd proponuję pracę tylko na całości. Inaczej wrócimy do punktu wyjścia.

_________________
--
Kazimierz Schmidt
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    epl.icm.edu.pl Forum Index -> Struktura metadanych 0.1 All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group